Відбулася прем’єра комедії про львівських батярів “Шляхетні волоцюги”

У кінотеатрах стартувала прем’єра музичної комедії про львівських батярів “Шляхетні волоцюги”. Хто не бачив, подивіться і ви наберетеся маси позитиву від львівських батярів.

“Музична комедія про львівських батярів, які змушені рятувати світ, а разом зі світом і свою юну підопічну, створена за підтримки Держкіно. Події фільму «Шляхетні волоцюги» відбуваються у Львові, у 1938-39 рр. Бодя та Мірек живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Але все стає значно заплутанішим, коли їм доводиться стати опікунами дівчини, у якої давно не стало батьків. Дитина – це ж відповідальність, навіть якщо вона майже доросла, і в неї вже є справжній наречений. А якщо на цю дитину починають полювати одночасно НКВС-ники та нацст, то ясно, що тільки батяри здатні стати їм на заваді. У фільмі співають та грають (і на інструментах, і ролі) «Брати Гадюкіни», до саундтреків також долучились гурти «The Вйо» та «Ray Band». У ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші. Режисер – Олександр Березань, продюсер – Дмитро Кравченко. Сценарій написав Тарас Боровок спільно з Дмитром Наумовим. Картину знято компанією «Ґанзафільм» за підтримки Держкіно. Прокатник – Ukrainian Film Distribution. Весела і стильна історія двох кмітливих та сміливих авантюристів виходить на екрани українських кінотеатрів 27-го вересня.” – повідомляють творці фільму.

Залишити відповідь

Next Post

Тарас Батенко написав звернення щоб зупинити вирубку дерев біля с. Кругів

Як на “Золочів.нет” повідомляли раніше, у селі Кругів, Золочівського району жителі виступили проти вирубки дерев у місцевому лісі. Але дерева знову почали вирізати, після цього люди зазначали, що якщо й на далі їх не почують,  то вони будуть перекривати дорогу “Львів- Тернопіль”. Також 26 серпня 2018 року було прийняте рішення […]