Відбулася позачергова сесія Золочівської міської ради у зв’язку з прийняттям мовного закону

6 липня 2012 року об 11 год. відбулося засідання позачергової сесії Золочівської міської ради у зв’язку  з прийняттям мовного закону.  На сесії депутати прийняли звернення:

Звернення

депутатів Золочівської міської ради Львівської області

до Президента України

         Ми, депутати Золочівської міської ради Львівської області, висловлюємо рішучий протест проти прийняття Верховною Радою України закону № 9073 “Про засади державної мовної політики в Україні”. Цей закон фактично в більшості областей України надає російській мові статусу другої державної мови. До того ж він прийнятий з порушеннями Конституції України та регламенту роботи Верховної Ради.

Ми переконані, що жодних проблем для розвитку російської мови в Україні не існує. Навпаки, в більшості областей є реальні проблеми для розвитку української мови. Мовна тема штучно нав’язана. Більшість положень мовного закону не має жодного відношення до захисту прав російськомовних громадян. Насправді цей закон розриває країну на дві частини, і в одній з них гранично спрощує асиміляцію українців та знищення української мови, знищує всі стимули, щоб знати українську. Отже, цей закон  практично перетворює на ніщо закріплений у Конституції державний статус української мови, та робить можливим жити на більшій частині території України і практично жодного разу не зіштовхнутися з українською мовою, яка є душею нашого народу та природним засобом зовнішньої ідентифікації країни.

У випадку ігнорування нашого Звернення залишаємо за собою право спільно з нашими виборцями вдатися до акцій громадянської непокори.

 

Прийнято на ХХVІ позачерговій сесії від 06.07.2012 року

Золочівської міської ради Львівської області

Дивіться також: У Золочеві на захист рідної мови (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Боєприпаси знайдені у селі Хмелева знешкодили

Як ми повідомляли раніше,  3 липня 2012 року,  поблизу села Хмелева Золочівського р-ну, на території Зозулівського лісництва, місцевими мешканцями п. Володимиром та його дружиною п. Наталею було знайдено близько 16 снарядів.   6 липня 2012 року, піротехнічною групою МНС України, на цьому місці,  виявлено та  знешкоджено 29 одиниць боєприпасів часів […]