Відбулася нарада-семінар з головами місцевих рад району

17 січня 2012 року відбулася нарада-семінар з головами селищної, сільських та міських рад Золочівського району. У нараді взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.
Виступила керуюча справами районної ради Олександра Кіндрат. Звернувшись із проханнями до голів місцевих рад району щодо їхнього сприяння у зборі фотографій (розмірами  3х4 см) реабілітованих за  ст. 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» і потерпілих від політичних репресій відповідно до рішення обласної ради від 10.03.2009 року № 850 «Про визнання громадян потерпілими від політичних репресій» та  щодо розгляду звернення постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради стосовно розгляду на сесіях місцевих рад питання про погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою газу природного Буської ділянки.
Крім вищезгаданого питання на нараді розглядалися ще й такі питання: про чинення нотаріальних дій службовими особами органів місцевого самоврядування у числі змін до законодавства про нотаріат; про реєстрацію актів цивільного стану; про розподіл субвенцій з державного бюджету на утримання, ремонт доріг комунальної власності; про попередні підсумки підготовки до Всеукраїнського перепису населення; про організацію громадських робіт у 2012 році відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації; про необхідність передбачення коштів у місцевих бюджетах для здійснення заходів щодо проведення робіт з землеустрою та охорони земель; про співпрацю РВ ГУ МВС України у Львівській області з органами місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Next Post

Хамство у дорозі або «Щоб захистити свої права, потрібно їх знати»

–    Доброго дня! Візьміть, будь ласка, за проїзд. –    А п’ятдесят копійок є?! – хамське слово звучить у відповідь на привітне ставлення. –    Ні, немає, на жаль. –    Нема… нема!!! Де я вам ту здачу маю знайти?! Думаю, хоча б раз у житті (якщо тільки раз, то вам шалено пощастило) […]