Відбулася ХХХІІ (позачергова) сесія Золочівської районної ради

rajrada24 червня відбулася ХХХІІ (позачергова) сесія Золочівської районної ради. На розгляд депутатам районної ради було запропоновано 13 питань та прийнято 11 рішень. Розгляд двох питань, зокрема: про оголошення Золочівщини зоною вільною від корупції та хабарництва та про прийняття до спільної власності територіальних громад Золочівського району частини приміщення адмінбудинку Червоненської сільської ради перенесено на чергову сесію районної ради.
Своїм рішенням депутати районної ради дали дозвіл Золочівській центральній районні лікарні на закриття ортопедично-лікувальне відділення Золочівської стоматологічної поліклініки як нерентабельного. На цьому засіданні було прийняте Звернення до Кабінету Міністрів України щодо зменшення величини плати за приєднання до електромережі та зменшення вартості послуг з приєднання до газових мереж; надано дозвіл Золочівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на безкоштовне утримання у стаціонарному відділенні с. Новоселище громадян із АР Крим, Донецької та Луганської областей. Також депутати районної ради погодили проект землеустрою щодо зміни межі села Шопки Золочівського району Львівської області; затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Руда-Колтівської сільської ради.
На сесії було прийнято рішення щодо внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2014 рік. Одним із пунктів рішення сесії районної ради виділено кошти в сумі 50 тис. грн. для виплати матеріальної допомоги сім’ї загиблого учасника АТО Бахура Віталія. Також цим рішенням виділено кошти в сумі 50 тис.грн для установ охорони здоров’я на придбання трубки рентгенівської типу 2-30 БД 11-150.
Депутатами районної ради заслухано звіт голови тимчасової контрольної комісії районної ради з виявлення та запобігання корупційних діянь у Золочівському районі про роботу комісії. Голова комісії детально інформував присутніх із роботою комісії щодо розгляду заяв та скарг громадян району.
В різному депутати з болем говорили про незабезпеченість бронежилетами, касками наших військовослужбовців, яких відправляють на схід України для участі в АТО.
Депутати районної ради звернулись до підприємців – власників кафе, барів, ресторанів утриматись від проведення розважальних заходів, у цей важкий і тривожний час, коли гинуть наші молоді земляки-патріоти, захищаючи нашу суверенну державу. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській районній раді.


Залишити відповідь

Next Post

Завершено фінансування виплати пенсій за червень

23 червня 2014 року завершено фінансування виплати пенсій за червень місяць 2014 року. Потреба в коштах на виплату червневих пенсій становила 24 млн. 807 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів. Про це “Золочів.нет” повідомили в Управлінні Пенсійного фонду України в […]