Відбулася духовно-мистецька акція “Вставайте! Ходімо!”

5 лютого 2012 року  відбулася  духовно-мистецька акція”Вставайте! Ходімо!” . Акція пройшла у актовому залі школи села Зозулі. У заході  також взяли участь депутат Львівської обласної ради Ірина Сех, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський та його заступник Андрій Леськів, сільський голова Єлиховицької сільської ради Орест Гучко, священик о. Юрій Юречко,  директор ЗОШ с. Зозулі Віктор Німців, депутати місцевої ради, широка громадськість села. В рамках цієї акції футбольній команді «Городилів»  вручено футбольну форму, також жителям с. Зозулі  була презентована книжка Василя Лаби “…Не пиймо, хлопці, – Україна просить…”.
Свято відбулося за підтримки Львівської обласної ради та підкомісії Української греко-католицької церкви “За тверезість життя!”. Ініціатором та розробником обласної антиалкогольної програми є у Львівській обласній раді Ірина Сех.
У заході також взяли участь тріо священиків “Новий час”. Тріо підготувало гарну концертну програму і  ніхто з глядачів не залишився байдужий. Учасники колективу вважають своїм обов’язком сіяти в душах людей не лише духовні, а й патріотичні почуття.
Духовно-мистецька акція “Вставайте, ходімо!” має на меті зменшити вплив алкоголю на нашу культуру, допомогти людям тверезо мислити, усвідомити свою національну ідентичність. Програма передбачає виконання пісень, просвітницькі промови, читання поезії, популяризацію тверезого способу життя.

Залишити відповідь

Next Post

«Щоб усі були одно…» – у Золочеві завершився тиждень Спільних екуменічних молінь

Ось і закінчився у неділю, 5 лютого, тиждень Спільних екуменічних молінь у нас, на Золочівщині. Почергово, починаючи від храму Св. Миколая, що належить монашому Чину Святого Василія Великого, далі – у костелі Успіння Пресвятої Богородиці (РКЦ), храмі блаженного Миколая Чарнецького (УГКЦ), храмі Вознесіння Господнього (УГКЦ), храмі Всіх Святих Землі Української […]