Депутати Золочівської міської ради прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України (відео)

prapor na miskradi22 листопада 2013 року відбулася чергова 43 сесія Золочівської міської ради.

На порядок денний сесії було винесено питання про звіт виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року. Також заслухали звіти завідувачки ДНЗ № 6 «Вербиченька» про фінансово-господарську діяльність у 2012-13 навчально-виховному році та завідувачки ДНЗ  №7 «Веселка» про фінансово-господарську діяльність у 2012-13 навчально виховному році. Слухали повідомлення начальника Золочівського РВ ГУ МВС України про їх діяльність щодо охорони громадського порядку на території міста у 2013 році та начальника ВДАІ з ОАТ Золочівського району та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області про їх діяльність щодо дотримання правил вуличного руху на території міста у 2013 році. Було винесено питання про затвердження та внесення змін в соціально-економічні програми Золочева та ін.

Проте, основним питанням, яке розглянули депутати на сесії було “Про прийняття звернення депутатами Золочівської міської ради Львівської області. Взявши до уваги звернення депутатів міської ради від 22.11.2013 року, керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від  21.05.1997 року, сесія міської ради – вирішила  Затвердити текст звернення депутатів Золочівської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо недопущення зриву підписання Угоди під час Вільнюського саміту програми ЄС “Східне партнерство”. Про це “Золочів.нет” розповів секретар міської ради,  Дмитро Колодка.

—–

Текст звернення:
Звернення

депутатів Золочівської міської ради Львівської області
до Президента України, Кабінету Міністрів України
та Верховної Ради України

Ми, депутати Золочівської міської ради Львівської області, глибоко стурбовані рішенням уряду М.Азарова про припинення процесу підготовки укладання угоди між Україною та Европейським Союзом, що ще раз підтвердило дволикість нинішнього режиму й доповнило картину тієї комедії, яку в залі парламенту ламала Партія регіонів, турбуючись про нібито “юридичні моменти”, які не дозволяють їм проголосувати за необхідні евроінтеграційні закони. Однак уже очевидно: усе, що відбувалося, – це була лише гра. Так, ще немає остаточної заяви Президента України, але ця гра була не тільки щодо опозиції і українського суспільства, цю брехливу гру влада вела і по відношенню до европейської і світової спільноти. Европейські партнери шоковані вчорашньою заявою уряду. Є інформація, що В.Янукович прагне виторгувати побільше грошей і можливість підписання Угоди про асоціацію без вирішення питання Ю.Тимошенко, але вони не враховують одного: методи совєцької психології, які вони застосовують у торгах з Росією, не можна застосовувати до европейських структур.
Цей антиукраїнський сценарій потрібно зупинити.
Вимагаємо не допустити зриву підписання Угоди під час Вільнюського саміту програми ЄС “Східне партнерство”.
У випадку ігнорування нашого Звернення залишаємо за собою право спільно з нашими виборцями 24 листопада вдатися до акцій громадянської непокори.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Прийнято на ХLIIІ сесії від 22.11.2013 року
Золочівської міської ради Львівської області


Залишити відповідь

Next Post

Вітання з одруженням!

Сьогодні своє весілля святкують Данильченко Євген Вікторович  та Кобилко Оксана Василівна. У цей важливий та радісний день для новоствореної сім’ї шлють вітання Дмитро Колодка, його родина і всі однокласники молодят. Нехай сьогодні свято прикрашають Усмішок промені та квіти почуттів. Любові й радості! Добра без краю! Щасливих, сонячних майбутніх днів! Хай […]