Відбулася 17-та проща до Святої Гори

15 липня цього року прочани зі Львова в 16-ий раз здійснили пішу прощу до святого місця нашого краю – місця об’явлення Діви Марії трьом дівчаткам і юнакові 6 вересня 1948 року. Традиція паломництва до Святої Гори була започаткована ще в 1999 році. Тоді тут востаннє побував і відслужив Божественну літургію Патріарх Димитрій (Ярема). Відтак наступні прощі і богослужіння очолив Митрополит Львівський УАПЦ Макарій (Малетич). Він же подбав про будівництво храму Положення Ризи Пресвятої Богородиці, малого чоловічого монастиря – скиту, облаштування криниці, дороги і сходів до цього місця.

А 2012 року було освячено дерев’яну церкву Прп. Онуфрія Великого, перенесену сюди в розібраному стані із села Бісковичі Самбірського району.

15 липня о годині пів на дев’яту в цьому храмі духівництво Золочівського деканату на чолі із о.-деканом Василем Саганом відправило першу літургію. Об 11 годині урочисту архієрейську Службу Божу в літній церкві розпочав владика Макарій у співслужінні п’ятдесятьох священиків Львівської єпархії.

Сотні молільників з різних куточків нашої області просили Бога за Україну, мир і спокій на нашій землі, здоров’я і благополуччя всіх українців-християн. Співав хор Успенської церкви міста Львова.

З цієї нагоди було випущено також пам’ятний буклет «Свята Гора – місце, що зближає нас із Богом».

о. Юрій Юречко


Залишити відповідь