Відбулася проща на Білу гору (відео)

4 серпня 2019 року на Золочівщині, біля пам’ятного Хреста на Білій горі, що у селі Підлисся, вшанували пам’ять отця Маркіяна Шашкевича.

Відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Володимир Груца. Після цього пройшов святковий концерт за участю різних колективів місцевих громад. Особливими гостями були SofiBand 2018 та духовий оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Про сьогоднішній захід на Білій горі ми спілкувалися із владикою Володимиром Груцою, нардепом Тарасом Батенком, золочівським деканом УГКЦ о. Михайлом Сукмановським, депутатом Золочівської районної ради Володимиром Зубарем.

Більше відео, ви можете переглянути у прямій трансляції ТУТ.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Андріани Гальчик

Святкує День народження Андріана Гальчик. Дорогу донечку вітає зі святом мама Тетяна. Люба наша донечко, Сяй, неначе сонечко, Як веселка, вигравай, Як промінчик, зігрівай! Щебечи, неначе пташка, Розквітай, як та ромашка, Як тополька, будь струнка, Як струмочок, будь дзвінка, Будь, неначе вир, бурхлива! Люба доню, будь щаслива! Поділіться цим у […]