Відбулась зустріч з Українським товариством глухих Золочівської територіальної організації

В Золочівському об’єднаному управлінні відбулась зустріч з представниками Золочівської територіальної організації Українського товариства глухих, яка була організована головою товариства. Розпочинаючи зустріч начальник Золочівського об’єднаного управління І.Питльована зазначила, що між товариством та Золочівським об’єднаним управлінням вже давно налагоджено тісну співпрацю. Особисте спілкування – унікальна можливість надати допомогу конкретній людині, знайти шляхи швидкого вирішення її проблем.
І.Питльована ознайомила присутніх з новаціями у пенсійному законодавстві, особливу увагу звернула на питання покращення обслуговування людей з особливими потребами, зокрема інвалідів І групи, інвалідів війни, учасників АТО.
С.Петрик, начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в Золочівському районі повідомила про проведені перерахунок пенсій з першого травня поточного року у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність. Роз’яснила порядок призначення та виплати пенсій по інвалідності.
Були поставлені ряд запитань присутніми через перекладача, зокрема: щодо порядку обчислення страхового стажу, визначення розміру пенсійної виплати , права на призначення пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком, перевід із пенсії по інвалідності на пенсію в разі втрати годувальника. На всі поставлені питання присутні отримали вичерпні відповіді , в межах компетенції.
Завершення зустрічі проходило у формі діалогу, обміну думками та пропозиціями щодо вирішення наболілих проблем та подальшої співпраці. Члени асоціації висловили слова вдячності за розуміння проблем людей з обмеженими можливостями та якісне обслуговування громадян в управлінні.

Золочівське об’єднане управління
Пенсійного фонду України Львівської області

Залишити відповідь

Next Post

Чи відображається чек на суму більше 200 грн. у звітності з ПДВ?

Відповідно до п.п. «б» п. 201.11 ст. 201 Податкового кодексу України) підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою […]