Відбулась чергова ХІХ сесія Золочівської міської ради

23 січня 2012 року відбулась чергова ХІХ сесія Золочівської міської ради VI демократичного скликання. На засіданні сесії були присутні 32 депутати міської ради. Основним на сесії було питання про міський бюджет міста Золочева на 2012 рік.

Окрім цього депутати розглянули питання про затвердження штатного розпису та кошторису видатків на утримання апарату управління, про внесення змін до міських соціально-економічних програм міста Золочева, про розгляд заяв фізичних та юридичних осіб з земельних питань.

Як нам повідомили у Золочівській міській раді чергове засідання виконавчого комітету Золочівської міської ради заплановано на 16.00 год. 10.02.2012 року.

Чергова ХХ сесія Золочівської міської ради запланована на 11.00 год. 17.02.2012 року.

Залишити відповідь

Next Post

Нарада з питань реформування Золочівського міжрайонного відділення СБУ

24 січня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу зустріч із начальником Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Юрієм Базютою з питань реформування Золочівського міжрайонного відділення СБУ у Львівській області та подальшого плану дій Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області. Поділіться цим у соцмережах: