Відбудуться Золочівські фестини НАШІ 2018

Програма Золочівських фестин НАШІ 2018:

Книжкова толока у Золочеві
30 листопада 2018 року з 11.00 год. до 17.00 год. у фойє Золочів-ського районного Народного дому відбудеться книжкова толока.
Видавництва: Урбіно, Піраміда, Старого Лева, Апріорі, Свічадо, Терра інкогніта, Академія, А-БА-БА ГА-ЛА-МА-ГА.
Безпрограшна книжкова лотерея: плати 10 грн. і отримуй цікаву книжку вартістю до 100 грн.! Подаруй дитині книжку на Миколая! Книжка – чудовий дарунок коханим, батькам, собі!
Зустрічі з авторами в навчальних закладах міста.

Круглий стіл
30 листопада о 15.00 год. в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться круглий стіл “Сучасна культура як важливий націєтворчий чинник та відповідь на виклики сьогодення” за участю гостей: Марії Чумарної, Ярослави Павличко, Катерини Немири, Наталії Матолінець, Анни Хоми, Наталії Гурницької, Богдана Кухти, книгознавця, волонтера Любові Хомчак, волонтера і журналістки Віри Олеш, мисткині Ольги Берези.
Модератор Ольга Кіс.

Заходи зі вшанування відомих людей Золочівщини
1 – 2 грудня 2018 року. Вшанування відомих людей краю: “Зустрічі, спогадування, ділення хлібом Любові”. Заходи відбуватимуться у Народних домах району.

Презентація
2 грудня 2018 року 15.00 год. в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться презентація альманаху “Шашкевичів край” за участю авторів та читачів.

Залишити відповідь

Next Post

ДБР відкрило перші кримінальні провадження

Слідчі Державного бюро розслідувань відкрили перші кримінальні провадження: за фактом можливого отримання неправомірної вигоди та за фактом можливого отримання неправомірної вигоди у великих розмірах працівниками правоохоронних органів (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Про це заявив під час брифінгу Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба, інформує прес-служба ДБР. Він повідомив, […]