Відбудуться Золочівські фестини НАШІ 2018

Програма Золочівських фестин НАШІ 2018:

Книжкова толока у Золочеві
30 листопада 2018 року з 11.00 год. до 17.00 год. у фойє Золочів-ського районного Народного дому відбудеться книжкова толока.
Видавництва: Урбіно, Піраміда, Старого Лева, Апріорі, Свічадо, Терра інкогніта, Академія, А-БА-БА ГА-ЛА-МА-ГА.
Безпрограшна книжкова лотерея: плати 10 грн. і отримуй цікаву книжку вартістю до 100 грн.! Подаруй дитині книжку на Миколая! Книжка – чудовий дарунок коханим, батькам, собі!
Зустрічі з авторами в навчальних закладах міста.

Круглий стіл
30 листопада о 15.00 год. в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться круглий стіл “Сучасна культура як важливий націєтворчий чинник та відповідь на виклики сьогодення” за участю гостей: Марії Чумарної, Ярослави Павличко, Катерини Немири, Наталії Матолінець, Анни Хоми, Наталії Гурницької, Богдана Кухти, книгознавця, волонтера Любові Хомчак, волонтера і журналістки Віри Олеш, мисткині Ольги Берези.
Модератор Ольга Кіс.

Заходи зі вшанування відомих людей Золочівщини
1 – 2 грудня 2018 року. Вшанування відомих людей краю: “Зустрічі, спогадування, ділення хлібом Любові”. Заходи відбуватимуться у Народних домах району.

Презентація
2 грудня 2018 року 15.00 год. в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться презентація альманаху “Шашкевичів край” за участю авторів та читачів.