Відбудуться заходи з вшанування пам`яті українських вояків полеглих у “Бродівському котлі”

23-24 липня у Бродівському та Золочівському районах відбудуться заходи з вшанування пам’яті українських вояків, полеглих у роки німецько-радянської війни у липні 1944 року у “Бродівському котлі”. Заходи організовують Львівська обласна рада, Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” та благодійний фонд “Броди-Лев”.

24 липня на військовому кладовищі між селами Червоне та Ясенівці Золочівського району будуть перепоховані останки 18 воїнів, загиблих в 1944 році.
Після перепоховання відбудеться історична реконструкція останнього бою Бродівського оточення, який відбувся 22 липня 1944 року між селами Червоне та Ясенівці.

Програма вшанування пам`яті загиблих у “Бродівському котлі”

23 липня

о 21.00 (між селами Червоне та Ясенівці, поруч з військовим кладовищем) – “Вечір пам’яті полеглих”. Концерт патріотичної пісні за участі рок-гуртів “Залізний Хрест”, “Нахтігаль”, “Цвіт Життя”, “АУРУМ”.

24 липня

о 10.30 (гора Жбир, село Ясенів Бродівського району) – Покладання квітів та молитва за загиблими;

о. 13.00 (військове кладовище вояків дивізії “Галичина”, село Червоне Золочівського району) – Перепоховання віднайдених товариством “Пам’ять” останків вояків “Галичини” та Червоної армії;

15.00 – театралізоване військово-історичне дійство “Бродівський котел”. Історична реконструкція остатнього бою Бродівського оточення, який відбувся 22 липня 1944 року між селами Червоне (Лядське) та Ясенівці.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відкрився Літній Університет 2011 «The Love Letter»

Місто Лева зустрічає гостей. З 20 до 25 липня у Львові відбудеться третя частина міжнародної події, організованої Форумом європейських студентів AEGEE. Впродовж п’яти днів у Львові проходитиме третя частина традиційного проекту організації AEGEE – Summer University. Молодь з Італії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Бельгії, Греції, Словенії, Польщі, Угорщини, Латвії, Росії, […]