Відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих у “Бродівському оточені”

19, 20 липня 2019 року відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих у “Бродівському оточені”. Про це “Золочів.нет” повідомили у ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять».

“Вшановуючи пам’ять українців і вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами під час радянсько-німецької війни, та побратимів реконструкторів – Івана Городнюка, Артема Романова, Анатолія Сулими, котрі загинули в боях на Донбасі під час московсьско-української війни 2014-2018 років, Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” проведе на теренах Буського і Золочівського р-нів Львівської області заходи, участь у яких візьмуть рекнструктори з Києва, Одеси, Луцька, Ківерців, Львова, Тернополя, Івано Франківська, Житомира, Рівного та інших куточків України.
Зокрема, 19, 20 липня 2019 року у селах Теребежі, Гавареччина, Білий Камінь, Жуличі, Хильчиці, Княже, Скварява реконструктори вшанують пам’ять загиблих в цих місцевостях вояків, розкажуть місцевим жителям про події минулої і теперішньої війни (серед реконструкторів є учасники теперішньої, московсько-української війни), покажуть взірці військової техніки, одностроїв і спорядження тих часів.” –  інформують у ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять».

Залишити відповідь

Next Post

В Комп’ютерному Всесвіті вигідна пропозиція на ноутбуки Lenovo

Ніщо так не гріє душу, як вигідна покупка! Поспішай! 🔥 Акційних ноутів Lenovo залишилося ну дуууже мало! Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00 сб-сб: 09:00-16:00 нд-нд: 10:00-14:00 Поділіться цим у соцмережах:
Комп’ютерний Всесвіт