Відбудеться заключний тур обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»

29 квітня у Львові відбудеться заключний тур обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі». Про це повідомили в головному управлінні освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
Участь у заключному турі обласного фестивалю-конкурсу братимуть переможці районних відборів у номінації «Виконання пісні про маму».Захід проводить Львівський обласний відділ Союзу Українок.Заключний тур обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» відбудеться 29 квітня о 10.00 у Центрі творчості дітей та юнацтва (Львів, вул. Вахнянина, 29).

Нагадаємо, що у Золочівському Народному домі  “Просвіта” ім. І. Білозіра, 20 березня 2012 року, відбувся огляд-конкурс шкіл “І слово і пісня матусю тобі”. У конкурсі взяли участь всі школи Золочева і Золочівського району.

Залишити відповідь

Next Post

У Східниці відбудеться всеукраїнський фестиваль повітряних куль "FLYQUEST".

У Східниці з 28 квітня по 2 травня відбудеться всеукраїнський фестиваль повітряних куль “FLYQUEST”. Мета фестивалю – популяризація повітроплавання та курорту Східниця. Участь у фестивалі візьмуть участь 7 команд з цілої України.  На участь у фестивалі подала заявку команда з Литви,  якщо вони приймуть участь – це буде перший в […]