Відкриється виставка “Французька графіка у збірці Львівської національної галереї мистецтв”, присвячена пам’яті Б. Г. Возницького

VoznutskujЗа інформацією департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації 16 квітня 2013 р. о 17 год. у Львівській національній галереї мистецтв в приміщенні Музею давньої української книги (вул. Коперніка, 15-а) відбудеться відкриття виставки “Французька графіка у збірці Львівської національної галереї мистецтв”, присвячена пам’яті Бориса Возницького.

Виставка організована в рамках “Французької весни” за підтримки Посольства Франції в Україні, ГО “Альянс Франсез у Львові” та Французького культурного центру м. Києва.

В експозиції буде представлено 42 твори французьких митців XVII – початку ХХ ст. Серед них – праці таких відомих художників, як Едм Бушардон, Франсуа Буше, Лоран Карс, Жан-Батіст Лепренс, Жан-П’єр Норблен, Ізраель Сільвестр.

Представлені твори надають можливість прослідкувати етапи розвитку графічного мистецтва Франції.

На відкритті буде представлено каталог експонованих  творів.

Залишити відповідь

Next Post

Як проведено реформування медичної галузі на Золочівщині (відео)

З 1 січня 2013 року у районі створено Золочівську та Глинянську підстанції екстреної медичної допомоги, яким центральна районна лікарня передала санітарний транспорт: 4 автомобілі, медикаменти, пальне, окремі приміщення. Жодного працівника швидкої допомоги не скоротили, а їх було переведено у новостворену службу. Сьогодні стан медичної галузі у районі знаходиться у стані […]