Відбудеться V сесія Золочівської районної ради

Відповідно до  п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та п.2 ст.10 Регламенту районної ради 15 червня 2011 року о 11 годині в сесійній залі районної ради відбудеться V сесія Золочівської районної ради VІ демократичного скликання.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Звіт про роботу редакції газети «Народне слово».
2. Звіт про роботу комунального підприємства редакції районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області.
3. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради V демократичного скликання від 27.12.2007р. №151 «Про орендні відносини щодо майна спільної  власності територіальних громад району».
4. Про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.
5. Про внесення доповнення до рішення ІІ сесії районної ради VІ демократичного скликання від 05.01.2011р. №23 «Про затвердження місцевих соціально-економічних Програм та Програм агропромислового комплексу району на 2011 рік»; та інші.

На сесію запрошуються: депутати районної ради; депутати обласної ради; голова райдержадміністрації та його заступники,  начальники управлінь, відділів райдержадміністрації; голови місцевих рад; керівники підприємств, установ, організацій і селянських спілок; голови політичних партій та голови районних громадських організацій.

За матеріалами: zolochiv-rajrada.gov.ua

Next Post

В міському парку відпочинку відбувся тенісний турнір

Сьогодні, на День міста Золочева, в міському парку відбувся тенісний турнір. Поділіться цим у соцмережах: