Відбудеться установча сесія Золочіської районної ради (відео)

rada3 грудня 2015 року о 11 год. в сесійному залі Золочівської районної ради відбудеться перша сесія Золочівської районної ради сьомого скликання.

На сесію запрошуються:
– депутат Верховної ради Тарас Батенко.
– депутати Львівської обласної ради Мирослава Бабінська, Зіновій Шептицький, Юрій Сидорович.
– члени Золочівської районної виборчої комісії, голова Золочівської районної адміністрації Володимир Недзельський та його заступники, начальники управлінь та відділів районної адміністрації, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, виконавчий апарат районної ради, керівники установ та організацій району, голови міських, селищної та сільських рад, керівники правоохоронних органів, керівники політичних партій та громадських організацій Золочівського району. Про це “Золочів.нет” повідомив голова районної виборчої комісії Василь Фенчак.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський професійний ліцей - срібний призер

У м. Львів 18 листопада відбулися обласні змагання з шашок в рамках VII Спартакіади Львівської області серед працівників професійно – технічних навчальних закладів. В цих змаганнях прийняло участь 24 команди закладів профтехосвіти з усієї області. Змагання проходили за швейцарскою системою у 7 турів. Варто відзначити, що змагання пройшли на високому […]