Відбудеться позачергова сесія Золочівської районної ради

ХХІ (позачергову) сесію районної ради VII скликання скликають на 24 листопада 2017 року о 11.00 год. Про це “Золочів.нет” повідомили у районній раді.

Порядок денний сесії:
1. Про прийняття Звернення до Прем’єр-міністра України щодо недопущення набрання чинності проекту «Стратегії сталого розвитку та інвестиційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року».
2. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2017 рік.
3. Про затвердження Угоди про партнерську співпрацю між Золочівським районом Львівської області та Брестським районом Брестської області Республіки Білорусь.
4. Про прийняття Звернення до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Виборчого кодексу України.
5. Про Звернення до департаменту освіти Львівської облдержадміністрації щодо надання правової оцінки наказу відділу освіти Золочівської райдержадміністрації від 01.11.2017 року №273 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників».
6. Інформація про виконання рішення ХХ сесії районної ради від 09.11.2017 року №242 «Про функціонування автостанції на вул. Бродівській 2«в» у місті Золочеві.

Залишити відповідь

Next Post

Ми запитали людей про автостанцію у Золочеві

У Золочеві  давно стоїть проблемне питання: бути автостанції чи не бути, і де вона повинна знаходитися. Саме про це ми запитали людей. Які відповіді отримали, дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: