Відбудеться Перший Національний кар’єрний Форум

06 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбудеться Перший Національний кар’єрний Форум, на якому вперше буде піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо.
Завдяки своїй актуальності, Форум збере ключових гравців у цій сфері: представників п’яти Міністерств України, на яких покладено функції розвитку людського капіталу в нашій державі, та керівників провідних бізнес-асоціацій та найбільших роботодавців України.
Під час Форуму буде презентована інноваційна Національна онлайн платформа з профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою реформи у розвитку людського капіталу.
Ключові акценти Форуму:
–      запровадження дієвого механізму «соціального ліфту» в Україні;
–      навчання на потребу ринку праці України;
–      набуття сучасних компетентностей.
Участь у заході – безкоштовна.
Попередня реєстрація обов’язкова!
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1rCdCcD5CMrcnEqqzdOpECuUBc1aMEnKVFZunhxB_5nc/viewform?edit_requested=true
В рамках Форуму планується онлайн трансляція. Тож, всі бажаючі зможуть слідкувати за перебігом Форуму онлайн. Кількість учасників, які можуть дистанційно брати участь у Форумі, необмежена.
Організатор Форуму: Державна служба зайнятості (Центральний апарат)
Дата проведення: 06 червня 2017 року
Час проведення: 9:00 – 18:00
Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Інститут післядипломної освіти), м. Київ, вул. Васильківська, 36.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Помер Блаженніший Любомир Гузар

31 травня 2017 року, о 18-30, на 85 році життя, після важкої недуги, відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.  Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ. Тіло Блаженнійшого Любомира везуть до Львова у Архикафедральний собор святого Юра. Час прибуття 1 червня 2017 року 19 година вечора. В п’ятницю, 2 […]