Відбудеться бій між Віталієм Кличко і Дереком Чісора

Бій між Віталієм Кличко і Дереком Чісора відбудеться у цю суботу, 18 лютого 2012 року. Пряма трансляція бою проходитиме на телеканалі Інтер, об 22:30.

17 лютого у Мюнхені відбулося зважування суперників, яке показало незначну різницю у вазі: Кличко – 110,5 кг, Чісора – 109,4 кг.  Проте цього разу зважування не обійшлося без казусів. Під час “дуелі поглядів” Чісора дав ляпаса по щоці Віталію Кличку і вийшов з кімнати. Віталій на цей жест сказав, що віддасть здачі на рингу.

Попередньо повідомлялося, про те що Віталій Кличко серйозно сприйняв британця Дерека Чісору та вважає, що зараз для нього немає серйознішого противника у супер важкій вазі. Проте всі  вболівальники братів Кличко вірять в абсолютну перемогу Віталія.  Тож побажаймо успіху українському боксеру!

Залишити відповідь

Next Post

Акція «Полювання на усмішку» пройде у Львові

Місто Львів відзначає Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Молодь заохочуватиме львів’ян проявляти доброзичливість й дарувати гарний настрій. 17 лютого, в п’ятницю, в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» студенти проведуть акцію «Полювання на усмішку». В центрі міста волонтери в обмін на усмішку даруватимуть перехожим солодощі. З 13.00 години волонтери й фотографи […]
Золочів.нет