Відбудеться «Бібліоводограй – 2011»

У Львові, 1 червня 2011року , о 12 годині на проспекті Свободи (площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької) львів’яни та гості міста зможуть побачити незвичайне явище – «Бібліоводограй». Сотні читачів дитячих бібліотек зустрінуться біля головного фонтану міста з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Родзинками свята будуть: променад літературних героїв, модне дефіле «Капелюшок для інтелектуала» та майстер-клас з «book-дансу». Святкування Міжнародного дня захисту дітей продовжиться біля інших фонтанів у різних куточках міста, де бібліотекарі-аніматори проводитимуть різноманітні квести, ігри, вікторини, конкурси тощо.

Організатор акції «Бібліоводограй або Книжкові зустрічі біля фонтанів» – колектив Централізованої бібліотечної системи для дітей.

Організатори свята розповіли, що«Бібліоводограй»  виблискуватиме всіма барвами веселки: юні краєзнавці зможуть дізнатись цікаві факти з історії львівських фонтанів, ерудити продемонструють свої знання про чудодійні властивості води у боротьбі за  головний приз – квиток до «Аква-парку», шанувальники футболу разом з Єврокозачком братимуть участь у турнірі «В ритмі «Євро», а всі охочі матимуть змогу відпочити на «мистецькому пляжі» та прикрасити себе за допомогою  аква-гриму”.

Перепусткою на урочистості для кожного учасника  стане його улюблена книга, за допомогою якої наприкінці свята утвориться розмаїта книжкова хвиля.

Найкращі читачі дитячих бібліотек отримають у подарунок улюблені книги та пройдуть урочистою ходою навколо фонтану.

Впродовж двох годин працюватимуть дитячі інтерактивні майданчики: ігровий, театральний, казковий та інші.

Соціально-творча промоакція «Бібліоводограй або Книжкові зустрічі біля фонтанів» стане початком Програми літнього читання «Книга, гра, мандрівка – цікавий простір літа». У рамках Програми відбудеться безліч бібліотечних заходів, що сприятимуть ефективній промоції книги та читання, а також організації корисного та змістовного дозвілля дітей у бібліотеках під час літніх канікул.

За матеріалами: ЛМР.