Відбудеться освячення молитовного місця «ДЖЕРЕЛО НА НЕБЕСАХ»

24 червня 2024 року о 18 годині
Відбудеться освячення
молитовного місця
«ДЖЕРЕЛО НА НЕБЕСАХ»
ім. Любомира Гузара
Виїзд о 17.30 від храму Святих Жінок Мироносиць с. Вороняки – велосипедами, автомобілями… Всіх бажаючих запрошуємо на святкову урочисту подію!
Кажуть, що той, хто хоч раз побував тут, біля джерела НА НЕБЕСАХ, буде повертатися сюди знову і знову, бо наче дійсно побував на небесах!
Про цілющі властивості цієї води, що витікала колись зі старої балки на окраїні лісу, люди знали давно ……… і переказували з покоління в покоління. Сюди приходили оздоровити дух і тіло, давні рани, що довго не загоювалися, люди набирали у відра воду, щоб її пити, омивати хворі місця, аби цією «живою водою», як вони казали, лікуватися та оздоровитися..
Було багато переказів, як люди зцілювалися нею просто на очах. Про це неодноразово розповідав отець Михайло СМОЛІНСЬКИЙ, настоятель храму Святих Жінок Мироносиць, що у Вороняках неподалік від Золочева. Його наснаги, ініціативи до нових відкриттів і звершень напевно вистачило б на десятьох! Потужний в служінні, потужний в молитві, потужний в роботі………
Ось і зараз там з ласки Божої та рук людських на очах ожило колись занедбане джерело, даруючи знесиленим нові надії. З ініціативи людей великого серця, жителів Вороняк та навколишніх сіл, місцевих добродіїв, меценатів, особливо пана Володимира Міськевича та його родини, добрих друзів-священників о. Михайла та відданих парафіян села – народилася справжня одухотворена лісова казка. Впорядкована від старих дерев та сміття територія наповнилася духом чистоти, духом вдячності Богу за цей живий цілющий рай та духом неймовірної гармонії та краси! Місцевий підприємець Володимир Міськевич, великий патріот та майстер своєї справи, разом з помічниками, однодумцями створили з мармуру, каменю, крошки, цементу – дивовижні речі! Ось постать фігури Матінки Божої, ось фонтани та каскади води, що перетікають в кришталево чисті озерця, обрамлені в кольорове каміння…… ось вишукані ковані перила на місточку і величний мармуровий хрест. І впорядкована криниця, і скрізь лавочки для людей і море квітів! Все продумано до найменших дрібниць.
Нещодавно тут знову працювали грейдери, трактори і було вирівняно та прокладено дорогу Спасіння з 14 стаціями. Як спомин про жертовність нашого Господа………
Сходами догори, крок за кроком, підіймаючись вгору до цілющого джерела……… А перед входом нас зустрічають небесні помічники людини – Ангели! Наче з неба зійшли, в поклоні радо зустрічають і провадять кожного дорогою його життя, молитовного миру і спасіння…
Ольга Миханцьо

Next Post

Вітання для Олександра Кравця

Відзначає свій День народження Олександр Кравець Слова вітання надсилають однокласники – класна родина.Однокласнику наш, друже,Ми вітаємо щиро дуже!Зичимо здійснення всіх мрійВ день народження твій.Зичимо сміливих прагнень,Море успіхів, досягнень,Щастя, миру, доброти.Завжди будь щасливим ти! Поділіться цим у соцмережах:
Вітання