Відбудеться позачергова сесія Золочівської районної ради

У Золочівській районній раді інформують про скликання ХХХVІІІ (позачергової) сесії.

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.13 розділу ІІ Регламенту районної ради 20 березня 2019 року о 11 годині в сесійній залі районної ради відбудеться засідання ХХХVІІІ (позачергова) сесії Золочівської районної ради VІІ скликання.
На розгляд сесії виносяться наступні питання:
1. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2019 рік.
2. Про функціонування комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Золочівської районної ради Львівської області.
3. Про створення комісії для проведення інвентаризації майна комунального підприємства «Золочівська районна друкарня» Золочівської районної ради Львівської області.
4. Різне.
На сесію запрошуються: депутати обласної ради; депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації; голови місцевих рад; керівники підприємств, установ, організацій і селянських спілок; голови політичних партій та голови районних громадських організацій.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбудеться зустріч із Борисом Тарасюком

21 березня 2019 року у Золочеві відбудеться зустріч із Народним депутатом України Тарасюком Борисом Івановичем. “Шановні золочів’яни запрошуємо Вас на зустріч з Народним депутатом України Тарасюком Борисом Івановичем, яка відбудеться у Золочівському районному домі. Початок о 10 год.” – про це “Золочів.нет” повідомив депутат Золочівської районної ради від ВО “Батьківщина” […]