Від ТЦ “Надія” до Львова їхати буде дешевше

Як повідомив “Золочів.нет” директор автостанції Богдан Коваль, з 1 грудня почнуть курсувати автобуси з ТЦ “Надія” (вулиця Бродівська, 2 “в” ) до м.Львова.

Важливо, що для пасажирів, що сідають на маршрутку до Львова від ТЦ “Надія” буде дешевший квиток: заїхати до Львова можна буде за 33 грн (в той час коли вартість проїзду до Львова зі старої автостанції – 40 грн).  Виходить, що пасажир, може зекономити 7 грн. Знижка діє на проїзд за напрямком “Золочів-Львів”. Також, якщо Ви їхали з нової автостанції до Львова і зберегли квиток, то назад до Золочева Ви теж можете заїхати за 33 грн. маршруткою, що належить ПП “Вест-Авто”. Аби відрізнити маршрутку, на маршрутці буде розміщено оголошення.

Графік руху маршрутів від ТЦ “Надія” дивіться ТУТ.

 Залишити відповідь

Next Post

СБУ перевірить факти, викладені у заяві голови Львівської облдержадміністрації

Служба безпеки України отримала заяву голови Львівської обласної Державної адміністрації Олега Синютки з приводу інциденту, що трапився під час відкриття Львівського безпекового форуму. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі СБУ. “Підставою для звернення стало позначення на карті тимчасово окупованих територій України як “народних республік Донецька та Луганська”. Мапа була розміщена […]