Від теоретичних знань до практичних навичок!

Днями завершується стажування у Навчальному центрі майбутніх офіцерів – курсантів Академії внутрішніх військ МВС України. Це стажування їм запам’ятається на все життя. Саме тут вони мали змогу застосувати на практиці всі свої знання та навики, здобуті в Академії, отримали практичний досвід, перейняли досвід у офіцерів, отримали первинні практичні навички управління підлеглими та змогу випробувати себе у ролі командира.
У курсантів–старшокурсників стажування проходило протягом одного місяця, за який стажисти ознайомились з організацією та проведенням занять з військовослужбовцями, їхнім побутом та розкладом занять. Вони на практиці виконували обов’язки командира взводу та оволодівали навиками спілкування з особовим складом строкової служби. Під час занять з особовим складом молоді командири застосовували нові підходи в методиці проведення навчання та побудові занять. Проникли в побут солдат та, на скільки це було можливо, вникли в їхні проблеми, спробували допомогти, порадити, навчити. Вони навчали, і їх навчали, вони допомагали солдатам, а їм допомагали досвідченні офіцери, показували та розтлумачували, як діяти та реагувати у тій чи іншій ситуації.
Це їхнє завершальне стажування, адже вже на початку літа молоді лейтенанти самостійно займатимуть відповідні фаху посади — командирів взводів, заступників командирів рот із виховної роботи та начальників служб. Вони приступлять до виконання службових обов’язків вже не як стажисти, а як посадові особи із «валізою» знань та досвіду.
Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Синоптики кажуть, що потеплішає до нуля і весна прийде за календарем

Ще тиждень в Україні протримається холодна погода, але вже з 12 лютого слід очікувати потепління до нуля, повідомив начальник Українського Гідрометцентру Микола Кульбіда. Весна, за його прогнозами, прийде вчасно – на початку березня. “Протягом 7–8 лютого ми чекаємо на наступне зниження температури. Найнижча температура на сході може становити мінус 22–28 […]