Від сьогодні в обігу з’явиться нова стогривнева банкнота

gruvniНаціональний банк України з 9 березня 2015 року вводить в обіг нову банкноту номіналом 100 гривень зразка 2014 року.
Заступник голови Національного банку України Яків Смолій зазначив, що з введенням в обіг 100-гривневої банкноти розпочинається оновлення попереднього ряду банкнот, які були випущені у 2003-2007 роках.  Пише ТСН.

З його слів, портрет Тараса Шевченка, який є на 100-гривневих банкнотах, і буде розміщений на банкноті нового зразка 2014 року.
За інформацією НБУ, нова банкнота має переважаючий жовто-оливковий колір і тонований під цей колір банкнотний папір. При розробленні оновленої банкноти були реалізовані найсучасніші світові технології, зокрема, на 100-вій купюрі з’являться два нові сучасні елементи захисту – “віконна” захисна стрічка та оптично-змінний елемент SPARK.

Також, зазначили в НБУ, на лицьовому боці банкноти окремі зображення мають рельєф, що можна визначити на дотик.

Крім того, у відомстві уточнили, що на новій банкноті буде підпис голови НБУ.

Джерело: ТСН.


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Бойовики накопичують зброю і техніку вздовж лінії фронту - штаб АТО

Бойовики відновлюють боєздатність своїх підрозділів, намагаючись вивчати бойову обстановку та позиції українських підрозділів, проводять накопичення зброї, боєприпасів та військової техніки вздовж лінії розмежування. Про це на брифінгу повідомив спікер АТО Андрій Лисенко. Пише Українська правда. За даними штабу АТО, спостерігається активізація діяльності диверсійно-розвідувальних груп бойовиків, зокрема на Луганському та Донецькому […]