Від початку року в Золочівському районі складено 11 протоколів щодо водіїв у стані сп’яніння

Водії продовжують сідати за кермо напідпитку, незважаючи на високі штрафи.

“Незважаючи на високі штрафи водії продовжують сідати за кермо напідпитку. Лише з початку 2017 року в Золочівському районі працівниками поліції було складено 11 протоколів щодо водіїв, котрі керували транспортними засобами у стані сп’яніння (ст.130 КУпАП).
Так, 4 лютого, близько 3 години ночі, під час патрулювання працівники групи реагування патрульної поліції Золочівського відділу поліції, виявили автомобіль марки «Ауді-80», який рухався по об’їзній дорозі м.Золочева з порушенням правил дорожнього руху.
Під час спілкування з 22-річним водієм, жителем Золочівського району, поліцейські відчули різкий запах алкоголю. Водію запропонували проїхати в Золочівську центральну районну лікарню та пройти медичне обстеження на стан сп’яніння. Як показала експертиза, водій перебував в стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці склали на правопорушника протокол за ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
Нагадаємо, що відповідно до ст. 130 КУпАП вказано, що керування авто в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, якщо такий випадок зафіксовано вперше, карається у розмірі шістсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 10 тисяч 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Повторне протягом року таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 20 тисяч 400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.
Ті, хто тричі допускає порушення цього закону впродовж 5 років, караються накладення штрафу на водіїв у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 40 тисяч 800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділ поліції, Наталія Магулка.