Від початку року поліцейські Львівщини понад 800 разів виїжджали на виклики щодо домашнього насильства

Правоохоронці нагадують, що домашнє насильство – це злочин! Не терпіть і не мовчіть – звертайтеся по допомогу на оперативну лінію 102. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Поліцію Львівської області.

“Станом на 11 січня, до поліції Львівщини надійшло 884 звернення про вчинення домашнього насильства. За кожним таким фактом поліцейські провели перевірки, за результатами яких правопорушники були притягнуті до відповідальності. Зокрема, складено 151 адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено 50 термінових заборонних приписів стосовно кривдників. Загалом, протягом минулого року до поліції Львівщини надійшло 21198 звернень з приводу вчинення домашнього насильства та складено 7487 адміністративних протоколів за ст. 173-2. Також винесено 2812 термінові заборонні приписи стосовно кривдників. Правоохоронці наголошують, що домашнє насильство – це злочин! Якщо ви стали його жертвою, в жодному випадку не терпіть і не мовчіть – звертайтесь по допомогу, зателефонувавши на оперативну лінію 102. Також можна звернутися на урядову гарячу лінію із протидії домашньому насильству за номером 15–47, безкоштовну Національну «гарячу лінію» протидії домашньому насильству 0800 500 33 53 (зі стаціонарних), 116 – 123 (з мобільних), національну дитячу гарячу лінію 0800 500 225 (зі стаціонарних), 116 – 111 (з мобільних)”, – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Також про факти вчинення домашнього насильства можна повідомляти у чат-ботах у месенджері Телеграм – @police_helpbot, @UDPLNPBOT, @Non_Violence_Bot.

Next Post

Допоможіть знайти безвісти зниклого чоловіка

Станом на 21 годину 12 січня стало відомо, що розшукуваного чоловіка знайдено. Живий. Дякуємо усім за допомогу! Увага! Розшукується Пушкар Юрій Васильович. Працівники Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області “Золочів.нет” повідомили, що розшукують безвісти зниклого Пушкара Юрія Васильовича, 03.05.1951 р. н. жителя с. Підлисся, Золочівського […]
Розшук