Від кулі ворожого снайпера загинув український військовий

Із сумом вимушені повідомити про важку втрату у лавах 93 бригади Холодний Яр.

«1 грудня 2021 року на позиціях поблизу Новотроїцького загинув солдат Геровкін Валерій Євгенович – його вбив ворожий снайпер. Трагедія сталася ввечері на спостережному посту. Валерій народився 21 липня 1999 року, був родом із Краматорська. Мав середню спеціальну освіту. До лав Збройних сил вступив у вересні минулого року, у холодноярській бригаді піхотинець служив близько року. Товариші по службі називали його «Гера». Без сина залишилася мати Ганна і батько Євгеній”» – повідомляють у 93 бригаді Холодний Яр.

«Він був завжди на позитиві. З ним завжди було легко знайти спільну мову. Ми могли просто зібратися, посидіти за столом, попити разом чаю, погратися в ігри на телефоні», – розповів побратим із позивним «Матрос».

«Валера мріяв іти в армію давно, але хотів закінчити навчання. Знаю, що в нього була кохана дівчина – показував її фото в телефоні», – зазначив «Матрос».

«Валерій був працьовитим та розумним хлопцем. Завжди приходив на допомогу своїм побратимам. Займався спортом – піднімав гирі. Це була його перша ротація в ООС», – каже Віталій, сержант роти, в якій служив загиблий.

Світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним.

Next Post

Пропали вівці

Пропали вівці, в околиці села Струтин, Золочівського району. Хто бачив, прохання повідомити за номером тел.: +380960005648. Поділіться цим у соцмережах:
Вівці