Від яких факторів залежить витрата палива авто та які гібридні машини є найекономнішими у 2023 році

Легковий транспортний засіб є гарним прикладом комплексного механізму, який потребує певних ресурсів для бездоганної роботи. І, одним з ключових виявляється паливо, яке зараз коштує досить багато. Тому, показник витрат “живильної рідини” є одним з головних у сенсі покупки нового автомобіля.

Існує декілька факторів, що здатні впливати на витрату палива під час руху. При цьому, різні автівки мають індивідуальні показники, про які теж треба бути у курсі. А, якщо людина полюбляє спортивні парі, можна скористатися рейтингом https://igrovyeavtomati.com.ua/bukmekery/, де надається перелік легальних букмекерських компаній України.

Що спричиняє збільшення витрати палива

Коефіцієнт споживання палива має залежність від різних чинників, але однаковою не буває. За стандартом, авто може витрачати меншу або більшу кількість бензину або газу, але це не є показником поломки. Тож, на цей процес впливають такі фактори, як:

  • Кількість подоланих кілометрів та вага автівки;
  • Поточні погодні умови та якість дорожнього покриття;
  • Актуальність автомобільної гуми та якість палива;
  • Стиль водіння. Наприклад, поціновувачі швидкої їзди, відвідуватимуть заправки частіше.

Сьогодні, розцінки на популярне пальне поступово стають дорожчими. Тому багато водіїв шукають альтернативи бензину. Наприклад, щодо гібридних авто, вони допомагають заощадити до 25%, якщо мають невеликі двигуни з чотирма циліндрами.

Також, популярні автівки з газовим обладнанням, тому що це паливо обходиться дешевше, ніж бензин. До того ж існує багато установок різних поколінь. І, хоча газ витрачається на 10-15% швидше за бензин, поїздки коштуватимуть до 50% дешевше. 

Найкращі гібридні авто з низьким споживанням палива 2023 

21 грудня, видання Фокус опублікувало перелік автівок з невеликим споживанням палива від Auto-Consulting. До нього увійшли економічні варіанти з бензиновими, дизельними та гібридними двигунами. Але, особливий акцент надано гібридним автівкам.

Одним з економічних виявився Сузукі Ігніс – кросовер компактного розміру. Він витрачає 1.4 літри на 100 кілометрів та коштує трохи більше, ніж 630 тис. грн. Ця автівка А-класу має “м’яку” гібридну установку на 83 кінських сили.

У сегменті Б-класу лідирує Toyota Yaris зі споживанням 3.1 літри/100 км. Цей хетчбек має гібридний двигун на 116 к.с. та коштує до 900 тисяч гривень. А, до головної позиції у С-класі дісталася автівка Seat Leon. Універсал цього бренду має гібридний двигун із витратою менш як 5 літрів на 100 кілометрів та ціну від 1 004 795 гривень. 

І насамкінець, гібриди – це вдалий компроміс між традиційним транспортним засобом та електрокаром. При цьому, серед них зустрічаються і так звані Плагін-варіанти, що мають змогу долати відстані у десятки кілометрів тільки на електротязі. При цьому, обрати кращу модель не так просто, тому варто вивчати всі варіанти, присутні на авторинку. 

Next Post

Звернення Президента Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 684-го дня повномасштабної війни: «Провів сьогодні нараду щодо нашої подальшої міжнародної роботи – цей місяць буде насиченим із погляду нашої зовнішньої політики. Багато кроків буде, і я впевнений: зможемо посилити нашу державу, нашу ППО, нашу роботу з партнерами щодо дронів. А також щодо санкцій проти Росії […]