Віче на Майдані вимагає від Порошенка звільнити Ярему

maidanНа Майдані Незалежності у Києві 30 листопада влаштували мирну акцію протесту проти Генпрокурора Віталія Яреми.

Як заявив журналіст, блогер Сергій Іванов, громадськість обурює той факт, що з рахунків екс-голови Нацбанку Сергія Арбузова та його дружини був знятий арешт.

Серед інших головних претензій до Яреми, які  були названі у ході  акції – невиконання закону про очищення влади та затягування розслідування розстрілів 18-20 лютого 2013 року.

За словами активістів, вони чекають на 2 грудня, коли буде відоме ім’я голови профільного комітету парламенту, щоб громадськість могла надати необхідні документи. Активісти сподіваються, що далі у Верховній Раді буде ініційоване питання про відставку Віталія Яреми.

Також Народне Віче ухвалило звернення до Президента щодо звільнення Генпрокурора Віталія Яреми за “тотальний безкарний розгул бандитизму та корупції в Україні”.

“Президенту України П.Порошенко, Голові Верховної Ради В.Гройсману! Ми, громадяни України, активісти Майдану, представники громадських організацій та ініціатив з усієї України, присутні на народному вічі в місті Києві на Майдані 30 листопада 2014 року, звертаємося до вас з вимогою. За бездіяльність, невідповідність компетенції займаної посади, неморальну етику Генерального прокурора України, яка призвела до тотального безкарного розгулу бандитизму та корупції в Україні… <…>та гальмування проведення люстрації в органах прокуратури і судах України, звільнити із займаної посади Генерального прокурора Віталія Ярему”, – зачитав резолюцію координатор Координаційної Ради Майдану Андрій Хома.

Як зазначив Сергій Іванов, розміри хабарництва у прокуратурі часів Яреми зросли до небувалих обсягів.

“Кажуть, навіть при Пшонці (генпрокурор 2010-2014 рр.) такого розміру хабарництва не було, як при Яремі. Я спілкуюсь з працівниками прокуратури, бо я до узурпації донецьким кланом також там працював, і чую від хлопців, які там залишалися, що такого обсягу корупції ані при Потебеньку (генпрокурор 1998 -2002рр. – авт.), якщо згадати зовсім вже демонічні фігури, ані при Піскуні (генпрокурор 2002-2003рр. – авт.), а він також бізнесмен, не було”, – зауважив Іванов.

Джерело : Hromadske TV, Укрінформ


Залишити відповідь

Next Post

Провели Ніч Пам'яті на Майдані (відео)

В ніч з 29 на 30 листопада у Києві провели захід «Ніч пам’яті», що приурочений річниці побиття «Беркутом» студентів на Майдані. Зі сцени, яку встановили біля стели, виступали громадські активісти, священики, волонтери, новоспечені народні депутати, військові та студенти, які згадували жахливий розгін та побиття мітингувальників в ніч на 30 листопада […]