Ветеранське підприємництво, як основа розвитку малого та середнього бізнесу (відео)

Юрій Пухайло — ветеран російсько-української війни. Вже довгі роки волонтерить, допомагаючи побратимам на фронті.

Зараз Юрій став депутатом Підгаєцької міської ради від “Правого Сектору” та має багато ідей щодо розвитку громади, інфраструктурних об’єктів, історичних, розвитку молодіжної політики, а також розвитку кооперативів.

Ми побували в місці яке називається “Вітамінний бункер С”. Тут будуть переробляти сировину та виготовляти соки та іншу продукцію. Громада матиме змогу вирощувати ягоди, овочі, фрукти та здавати за рентабельною ціною до хлопців на переробку.

Це перший в Україні ветеранський проєкт такого напрямку, який спрямований на об’єднання громади. Хлопці вже вклали багато сил і ресурсів на ремонт приміщення та придбання обладнання. Їм не вистачає 1 тис. доларів для придбання професійної мийки продукції, щоб запустити конвеєр в дію. Закликаю небайдужих відгукнутися та допомогти Ветеранам вдихнути життя у власну справу та в розвиток кооперативного руху.

Незабаром про це буде окремий сюжет.
🔥💣Також ви зможете скуштувати вироби “Вітамінний бункер С” у ветеранській ресторації Parizano в Тернополі. Скоро відкриття. Очікуйте новин…
Єднаймося, бо в єдності наша сила!

Керівник “Правого сектору” в Тернопільській області
Назар Сарабун

Next Post

Вітання для Мирослави Теслюк

Святкує 25-річчя Мирослава Теслюк. Дорогу доньку, сестру, внучку вітають мама Марія, тато Роман, брат Ярослав, дідусь Іван, бабуся Стефанія. Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні краплі бід, ні жалю, ні страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено […]
Вітання