Весняна толока та озеленення території Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Весна непомітною і тихою ходою завітала до нас. Як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Оновлюється природа, веселіше защебетали птахи. Зима ще прагне нагадати про себе ранковими приморозками, та її сила щодня слабшає.
Ідея провести першу весняну толоку та озеленення території Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з’явилася 31 березня 2016 року. Її ініціатором став директор Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів – Гураль Богдан Орестович , якого підтримав весь трудовий колектив Центру.

Працівники Центру, а саме: Борисяк Г.В., Проць М.М., Король Л.В., Яремович О.Я., Бандура І.Я., Борисяк П.Б., Минусора М.О. організували роботу по благоустрою та озеленення території після зимового періоду. Мета таких робіт – залучити дітей-інвалідів до спільної діяльності, створити затишний зелений куточок для спілкування, відпочинку, оздоровлення, пізнання живої природи та проведення занять по трудотерапії. Діти, які проходять соціальну реабілітацію в ЗРЦСРДІ під час озеленення мали можливість з допомогою дорослого посадити ялинку, фруктове дерево та дізнатися більше про природу і її роль в житті людини. Робота по озелененню території принесла усім присутнім багато позитивних емоцій, а саме важливе те, що діти з розумовими та фізичними вадами розвитку відчули свою індивідуальність та свою необхідність, що дозволило створити позитивний образ особливої дитини. Тут діти будуть вчитися пізнавати живу природу. У майбутньому діти будуть проявляти турботу та любов до своїх зелених друзів, а це і буде той перший крок до самореалізації та інтеграції дітей-інвалідів в соціум.
Робота по благоустрою території проводилася не тільки колективом та дітьми ЗРЦСРДІ, а і небайдужими людьми, які хотіли допомогти дітям з обмеженими можливостями. Висловлюємо щиру подяку Білокамінському лісництву ДП Золочівського лісового господарства, а саме Яворському Ярославу, за наданий посадковий матеріал для озеленення території у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Також вдячні за допомогу членам Золочівської районної організації «Союз Чорнобиль Україна» – Нижнику Володимиру, Рудому Володимиру, Сабодашу Ярославу, Куляну Володимиру, Шевякову Олександру та Шевченкові Миколі Павловичу, які брали участь в озелененні території фруктовими деревами та допомагали у встановленні ламінату в приміщенні ЗРЦСРДІ.

Король Л.В.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання Андрія Рущака

Колектив Золочівської ДЮСШ щиро вітає свого співробітника Андрія Рущака з 30 літтям. Летять роки і їм немає спину, За ними мудрості великий зміст. Сьогодні тридцяту верховину Здолали Ви, мов справжній альпініст. За пройденим не варто сумувати, Попереду щаслива жде пора. Хай щедрим буде ювілейне свято! Здоров’я, Вам, любові і добра! […]