ВЕСЕЛКОВИЙ ТИЖДЕНЬ у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. З’являється місточок, який з’єднує землю з небом – це чарівна веселка. Це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися, піднімає настрій. А тому з 13 .03 по 17.03 один березневий тиждень в Струтинській ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом педагога – організатора Олексевич О.О. був веселковим, щоб наповнити шкільні коридори та класні кімнати різнобарв’ям.

Впродовж цілого тижня учні та вчителі ходили в різнокольоровому одязі веселки, були активними учасниками різноманітних конкурсів, змагань.

Понеділок – День червоного та оранжевого кольорів.
День чарівних компліментів.
Саме в цей день дітям була розкрита актуальність та історія вивчення впливу кольорів на людину. Учні ознайомилися з «Періодами життя в кольорах», дізналися про вплив кольору на організм і психоемоційний стан людини, ознайомилися з веселковою дієтою. Провівши тест «Характер за кольором» діти та вчителі дізналися про свій характер. В кожному класі була проведена гра «Чарівні компліменти».


Вівторок – День зеленого та жовтого кольорів.
День усмішки, чарівного смайлика.
Всі присутні дізналися про походження та використання смайликів, як головного атрибута усмішки. Педагог – організатор Олексевич О.О. провела майстер – клас, де учні не тільки навчилися їх виготовляти, але й дістали масу позитивних емоцій і звичайно усмішок.
Дуже цікавою була інформація про значення кольору очей, так як саме вони є дзеркалом душі. Був оголошений конкурс «Моя оселя», де кожен клас повинен був розмалювати свою оселю, а саме: кухню, дитячу кімнату, ванну, приймальню та спальню в певні кольори, які відповідають саме даному приміщенню.

Середа – День синього кольору та голубого кольору.
День чарівної стрічки.
Інформація про манікюрний гороскоп зацікавила всіх. Саме тут можна було дізнатися, який колір лаку повинна обирати дівчина згідно свого знаку Зодіаку.
Педагог – організатор Олексевич О.О. провела конкурс чарівної стрічки. Метою було показати всю красу заплетеної дівочої коси з вплетеними стрічками синього та голубого кольорів.

Четвер – день фіолетового кольору.
День інтелектуальних знань. День справжнього друга.
Що є краще за щиру, відверту, правдиву дружбу, вірного надійного товариша. Саме такими словами був розпочатий конкурс. Діти 1-9 класів таємним голосуванням повинні були написати ім’я хлопця або дівчини, яких вони вважають дійсно справжнім другом.
Щоб перевірити знання учнів, їм було запропоновано в цей день набрати якнайбільше фішок фіолетового кольору за одержані оцінки 10, 11, 12. Це стимулювало учнів до наполегливості, уважності та перемоги у досягненні своєї мети.
Інформація про кольоротерапію «Як обирати відповідні кольори за знаком Зодіаку» ще раз підтвердила, що все у світі , що нас оточує, пов’язане з кольорами, їх гамою, має своє значення та властивості.

П’ятниця – різнокольоровий день – день веселки
17 березня учні 5 класу Струтинської ЗОШ І-ІІст. під керівництвом класного керівника Олексевич О.О. запросили учнів 5-9 класів та вчителів на відкриту загальношкільну виховну годину «Сім кольорів твого щастя».
Впродовж заходу мандрували казковою стежкою веселкових кольорів, співали пісні під керівництвом вчителя музики Муц І.В., розповідали чудові повчальні історії: «Притча про художника», «Притча про кольори»,
«З веселкою в кишені».
Життя неповторне, тому необхідно цінувати кожен день, кожну мить, кожну хвилину, спілкуватись з цікавими людьми.
Можливо, щастя має більше кольорів. Хто знає. Та ми знаємо лише те, що воно – різнокольорове, барвисте, світле. І хай у кожного воно буде веселкове, чисте,бо людина приходить у світ для добра і щастя.

Підготувала педагог-організатор
Струтинської ЗОШ І-ІІ ст.
Олексевич О.О.

Залишити відповідь

Next Post

Славетні жінки України. У ЗЕЛ триває проект «Силуети успіху»

Коли б мене попросили лаконічно схарактеризувати те, як пройшов вечір «Славетні жінки України», я відповіла би словом, підслуханим у молоді: «Атмосферно». Справді, атмосфера, яка панувала в актовій залі ліцею, була особливою. Сяйво свічок, аромат запашної кави, натхненні обличчя однодумців… Здавалося, усе в цей вечір було оповите якимось незвичайним, небуденним настроєм. […]