Вертеп у селі Городилів (відео)

vertepРіздвяні свята найбагатші в річному календарі традиціями та обрядами, зрядженнями і маскуваннями. Молодь бере участь у вертепах, в яких розігрується своєрідна вистава, що розповідає про народження Ісуса Христа. Переодягнені вертепники ходять від хати до хати, співають колядки і віншують господарів, бажаючи їм щастя, здоров’я та добра. 

В Городилові вертеп є традиційним. Ще на початку відродження української духовності у Городилові був дорослий вертеп, а останніми роками здебільшого дитячий. Вертепники ходять не тільки по помешканнях  городилівців, але і заходять до церкви.  Вони заходять до нас кожного Різдва. Ось і цього року дитячий вертеп завітав до нашої церкви. Давайте послухаємо їх разом з вами.

Дивіться відео:

о. Юрій Юречко

Читайте також:

Презентація книги отця Юрія Юречка “Городилів і городилівці”

200-річчя храму у селі Городилові

Залишити відповідь

Next Post

Вечір коляди «Різдвяні зустрічі» у Золочівському РНД (відео)

Новорічні та Різдвяні свята, дарують людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій. На вулицях чути колядників.Лунала різдвяна коляда 13 січня і у Золочівському районному народному домі, де відбувся вечір коляди під назвою «Різдвяні зустрічі». Заколядувати жителям Золочівщини виявили бажання багато колядників. Це були церковні хори та творчі колективи […]
Золочів.нет