ВЕНКОН робить крок назустріч клієнтам

ВЕНКОН – це онлайн магазин техніки, який стає ще ближчим до Вас: тепер придбати товар у Львові можна не лише в Інтернеті, а й у фізичному магазині міста. Доступною стає послуга монтажу придбаної продукції – виконаємо швидко та якісно!

Адреса магазину ВЕНКОН: Україна, м. Львів, вул. Стрийська 45А. Відкриття нової філії дарує нашим клієнтам змогу придбати та замовити монтаж будь якої техніки не лише онлайн, а й у фізичному світі! Наші професійні співробітники спеціалізуються на системах:

  • опалення (обігрівачі, котли, радіатори);
  • кондиціювання (спліт та мультиспліт системи, промислові та моноблочні кондиціонери, теплові насоси та необхідні матеріали);
  • вентиляції (вентилятори, рекуператори, бризери, провітрювачі);
  • сантехніки;
  • водоочистки;
  • альтернативної енергетики, а також очищення та зволоження повітря, електротехніці, інструментах тощо.

ВЕНКОН завжди у тренді, тож наш асортимент безперестанно розширюється

Досвідчена команда інженерів та монтажників забезпечить швидке та якісне монтування, чудовий сервіс і гарантію – індивідуально для кожного товару. Але трапляються ситуації, які потребують ретельнішої підготовки, точнішого монтажу і під силу лише професіоналам. В такому разі – Ви звернулися за адресою! Інженерний відділ прорахує всі нюанси, а монтажний – втілить задумку в реальність!

VENCON.UA – завжди на зв’язку!

Завдяки встановленим системам альтернативного живлення, кол-центр працює безперестанно, консультуючи покупців та відповідаючи на всі запитання клієнтів.

Ми ретельно стежимо за доступністю нашого товару та послуг, тому вдалися до розширення способів оплати: кур’єри та співробітники монтажного відділу завжди мають при собі мобільні термінали! Завдяки цьому розрахунок доступний готівкою, картою або онлайн – на сайті магазину.

До того ж, є можливість сплати частинами – фінальну суму можна розбити на термін до 10 місяців абсолютно без відсотків! Актуальний в будь який час товар та послуги – стали ще доступніші.

Цю важливу подію магазин ВЕНКОН прагне розділити з усіма! Таким чином, кожен клієнт, який завітає до нашого магазину у Львові у день відкриття, отримає знижку у розмірі 10% на буду яку продукцію за промокодом ZOLOCHIV. Термін акції – до 31.03.2023 р.

Наше головне завдання – реалізація якісної продукції, професійний монтаж систем та обслуговування на вищому рівні. Завітайте до нас, і переконайтеся в цьому особисто!)

Next Post

Вітання для Болюбаш Тетяни Іванівни

Дирекція і профспілковий комітет ДПТНЗ “Червоненське ВПУ” вітає з ювілейною датою Болюбаш Тетяну Іванівну.Прийшла до Вас ця датаВ калиновім намисті гарних літСлова найкращі хочем передатиНизький і щирий шлемо Вам привіт!Хай квітне доля у роках прекрасних,Господь дарує радість і здоров’я,Хай кожен ранок з неба сонцем яснимОсяє світлом і любов’ю! Поділіться цим […]
Вітання