Великою популярністю серед туристів користується тур замками Львівщини “Золота підкова”

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської обласної державної адміністрації провело проміжний моніторинг проходження літнього туристичного сезону серед найпопулярніших туристичних підприємств області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Як повідомив начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, моніторинг засвідчив, що серед місць туристичної привабливості на території України найбільш привабливими залишаються Кримський півострів, а також прикарпатські центри санаторно-курортного лікування в Трускавці та Східниці. Також велику зацікавленість традиційно викликають до релігійних центрів Почаїв та Зарваниця, в Нагуєвичі, екскурсійні тури замками Львівщини «Золота підкова».

Нагадаємо, що створив туристичний маршрут «Золота підкова» Возницький Борис Григорович, до якого входять Олеський, Золочівський, Підгорецький, Свірзький замки.

Читайте також:

Золочівський замок увійшов у десятку лідерів інтернет-голосування “7 чудес України: замки, фортеці, палаци”

Легенди замку…

Залишити відповідь

Next Post

Село Словіта святкуватиме свій 570-літній ювілей

Ми завітали у село Словіта Золочівського району, яке у неділю 22 липня 2012 року святкуватиме свій 570-літній ювілей. Про підготовку до  відзначення важливого свята – Дня села,  ми розпитали у сільського голови – Олександри Іванівни Діжак. Слід відмітити, що перша згадка про село Словіта відноситься до 1442 року. Дивіться відео: […]