Великдень у Шпиколосах (відео)

«Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!» Саме це вітання любує наше вухо та тішить наші душі у дні Великодніх свят. Промовляючи ці слова, ми свідомо вкладаємо в них розуміння перемоги добра над злом, вічного над дочасним.
У ці дні урочисто святкує вся наша країна, весь православний та католицький світ. Урочисті літургії відправляються в кожному храмі. Саме в ці дні церковні дзвони грають веселі пісні, які линуть у всіх селах та містах.
Не винятком є і мальовниче село нашого краю – Шпиколоси.
Цьогоріч урочиста літургія скликала всіх парафіян та прихожан о 6 год. ранку на подвір’я храму, де спільно заспівали величне «Христос Воскрес». Після Богослужіння відбулось освячення великодніх кошиків з наїдками.
za dvoma zajsamuВже традиційним стало для села на другий день свят збиратися в Народному домі «Просвіта» на виставу за участі аматорського театрального колективу села під керівництвом Надії Федорівни Гуляк.
Не став винятком і 2014 рік. Саме вчора, о 19.00, глядацьке око потішила комедія Михайла Старицького «За двома зайцями» у постановці місцевого театрального гуртка в складі: Чепака Назара, Муц Наталі, Луцишин Ірини, Муц Ірини, Гайдара Володимира, Гайдар Христини, Козюри Андрія, Гевко Мирослави, Здирка Тараса, Гевко Ірини, Рибки Андрія, Болюбаш Христини, Замостної Олі та за безпосереднього керівництва Гуляк Надії Федорівни та Муц Марії Володимирівни.
На сцені актори показали справжнє театральне мистецтво, а показником цього був веселий сміх глядацького залу.Постановці даної вистави передувала тривала підготовка, адже її специфіка в тому, що переплітаються виключно українські мотиви з акцентом на міщанський побут. Ця вистава є сьогодні неабияк актуальною, адже поряд з українською мовою, в ній вживаються ряд русизмів, що свідчить про єдність всієї нашої країни.
Після закінчення вистави, яка тривала понад 2 години, глядачі залу вийшли в місцевий парк і спільно співали і виводили гаївки.
Це все свідчить, що село живе та процвітає.
Складаємо щиру подяку всім хто приклався до постановки цього дійства та допомагав у його проведенні. Дякуємо і глядачам за підтримку та гучні оплески.
Козюра Андрій

Залишити відповідь

Next Post

МВС: Знайдено тіло викрадено і замордованого нардепа з Горлівки

На Донеччині в одній з місцевих річок було знайдено два тіла. Як згодом вдалося з’ясувати, одним з них виявився нещодавно викрадений депутат Горлівської міської ради від партії «Батьківщина» Володимир Рибак, повідомили у прес-службі МВС. «Причина смерті обох загиблих – комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих потерпілих, […]