Вечірня феєрія львівського ретро

lviv16 листопада 2013 року в рамках проекту “Ніч у Львові” у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудуться два концерти “Вечірня феєрія львівського ретро”.

22.00 – вхід вільний, 23.00 – 10 грн.

Виконавці:
Лілія Коструба (сопрано)
Оксана Савіцька(сопрано)
академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»

Львів завжди був містом пісенним і музичним. Колись кав’ярень, кнайп у місті було не менше, аніж зараз. І мало не в кожній грали маленькі оркестрики. Переважно вони складалися з акордеона, скрипки, труби і барабана… Більші, справжні естрадні оркестри, грали перед початками вечірніх сеансів у кінотеатрах. Звучали пісні українські, російські, польські, єврейські… танго, фокстроти, вальси… Львів сорокових-п’ятдесятих років мав якусь особливу пісенну ауру і душу… Інколи розважальну, батярську, інколи – романтично тужливу… В ніч у філармонії ми повернемо Вас в цю романтичну ауру піснями Богдана Веселовського, Лідії Королевич, Степана Гумініловича, Ірини Чуми, Євгена Козака та інших призабутих українських композиторів.

Лілія Коструба разом з друзями та колегами, Оксаною Савіцькою (сопрано) та ансамблем “Високий Замок” передадуть Вам колорит старовинного Львова.

http://lviv.travel/


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Володимира Дмитрака

Кожна людина задає собі питання: Що таке кохання? І не може знайти відповіді. Кохання – здатність пожертвувати всім і навіть собою. Це найбільше почуття на землі. Мій дорогий, коханий. Я вдячна долі, за те що вона звела нас з тобою і за те, що ми разом. Я вітаю тебе з […]
Золочів.нет