Вечірка за участю поп-діви Андріани (відео)

andrianaНещодавно у диско-клубі “Монако” відбулась вечірка за участю відомої поп-діви Андріани. Співачка радувала глядачів своїми піснями, які до речі виконувала на живо, дарувала глядачам свої диски та масу позитиву. Адміністрація клубу пригощала чарівну половину людства – жінок смачними коктейлями. Програма була веселою та насиченою.
Окрім Андріани публіку розігрівала наша золочів’янка молода співачка Зоряна Палоян.
Ведучі Ірина Лукаш та Андрій Сидлярук розважали відвідувачів хорошими жартами, конкурсами, а переможці отримали подарунки.
Диско-клуб “Монако” запровадив нову традицію вечірок, на яких можна не тільки потанцювати та відпочити, але і насолодитися співом відомих Зірок. Такі концерти будуть відбуватися кожного місяця для того, щоб підтримувати українську пісню. Запрошуємо всіх любителів української музики у диско-клуб “Монако”.


Залишити відповідь

Next Post

Як тернополяни святкують День свого файного міста (відео)

Так історично склалося, що наше славетне місто Золочів  розташоване поміж двох славетних міст: Львів та Тернопіль. День міста Львова та День нашого рідного міста Золочева ми уже відсвяткували. А 28 серпня 2013 року у файному місті Тернополі усі його мешканці відзначають  473 річницю з Дня його заснування Інформаційний портал “Золочів.нет” […]