Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно

pensjneОдним із пріоритетних напрямів діяльності органів Пенсійного фонду України завжди була інформаційно-роз’яснювальна робота, яка постійно проводиться серед роботодавців, працюючого населення та пенсіонерів, та підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідування і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки. Форми і методи інформаційно-роз’яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється і ми повинні допомагати нашим відвідувачам бути обізнаними та інформованими, навчити їх користуватися усіма перевагами сучасних технологій в органах Фонду.
З розвитком інтернет-технологій у нас з’явилась можливість надавати електронні послуги громадянам, а саме, залучати їх до реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою отримання необхідної інформації, контролю даних.
Завдяки сучасному електронному ресурсу – веб-порталу Пенсійного фонду України можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які зараз впливають на розмір пенсії або матимуть вплив у майбутньому.
Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі можуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Також, можна ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання.
Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, можуть отримати таку інформацію як порядок взяття на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись із умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності.
Якщо Ви станете користувачем електронних послуг Пенсійного фонду (веб-порталу), то матимете змогу:
– переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне);
– переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховується для пенсії (інших соціальних виплат);
– дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж;
– подивитись поточний розмір пенсії;
– отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії;
– звернутись із запитаннями до Пенсійного фонду будь-якого району і отримати відповідь на свою поштову або електронну скриньку (за бажанням);
– замовити документи, які Вам необхідні;
– ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.
Тепер Вам не обов’язково їхати до місцевого управління Пенсійного Фонду, все можна робити вдома, на роботі, в будь-якому місці де Вам зручно і де є Інтернет. Всі електронні послуги безкоштовні!
Адреса нашого сайту електронних послуг:
www.portal.pfu.gov.ua

Щоб зареєструватися на веб-порталі, необхідно:
1. Особисто прийти у територіальний орган Пенсійного фонду й оформити заяву. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній особі – документ, що посвідчує її належність до організації. Користувачу видадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібен для реєстрації на веб-порталі.
2. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою www.portal.pfy.gov.ua і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», заповнити реєстраційну форму, вибравши логін і пароль.
3. На електронну адресу, вказану користувачем, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження користувач отримує повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.
За додатковими роз’ясненнями звертайтеся за телефоном управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі 4-32-06, або за адресою: м.Золочів, вул.Валова, 4.

Начальник відділу
обслуговування громадян
в Золочівському районі
Галина Лазорчик

Залишити відповідь

Next Post

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 16.06.2016 №94 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм: – Реєстраційна картка (для юридичної особи); – Реєстраційна картка (для юридичної особи, зареєстрованої на території Донецької/Луганської областей, установчі документи якої втрачено); – Реєстраційна картка (для фізичної особи/ […]