Вбивство собаки у Золочеві: поліцейські передали матеріали у ДБР (відео)

Кажуть, що у Золочівському районі поліцейські склали протокол за фактом вбивства собаки. Чи це правда і яке покарання чекає на зловмисника “Золочів.нет” дізналися у начальника слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрія Рапи.

“В дійсності в нас має місце такий факт, це є жорстоке поводження з твариною. Даний факт в нас є зареєстрований, відповідно всі матеріали, які ми зібрали під час перевірки ми скерували в Державне бюро розслідувань у Львівській області за належністю. На даний час, наскільки мені відомо, приймається рішення про внесення чи не внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Згідно Кримінального кодексу України є відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, це стаття 299 Кримінального кодексу України. Відповідно до даної статті передбачено покарання – арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Якщо це вчинено в присутності малолітнього чи неповнолітнього відповідно покарання є більш жорсткіше, а саме обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк”, – розповів Андрій Рапа.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, що розслідує кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці.

Фото: ілюстративне

Next Post

Алла Мазур повідомила про виявлену в неї пухлину

Телеведуча Алла Мазур повідомила, що у неї виявили злоякісну пухлину. Про це Алла Мазур повідомила у Фейсбук. “Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. Бо надто великий виклик. Я […]
Алла Мазур