Важливо проконтролювати хід та якість виконання робіт щодо реставрації Поморянського замку – Тарас Батенко

Як вже ми повідомляли раніше, у Поморянському замку облаштували тимчасові протиаварійні кріплення. Проте у громади виникли питання щодо робіт пов’язаних із реконструкцією замку.

“Отримав відповідь щодо реконструкції замку-палацу XVI ст. в смт. Поморяни Золочівського району Львівської області. Минулоріч було виділено 700 тис грн на першочергові аварійні реставраційні роботи. За ці кошти з великим поспіхом та вкрай незадовільно були виконані роботи з ліквідації аварійного стану згаданого об’єкта.

Цього ж року передбачено із бюджету розвитку Львівської обласної ради профінансувати 800 тис. грн. на продовження реставраційних робіт. Якщо ситуація не зміниться, то скільки б мільйонів не виділяли в перспективі, Поморянський замок буде приречений на повну руйнацію.
А так хочеться, щоб наші нащадки ним милувалися. Тому важливо проконтролювати на місці хід та якість виконання цих робіт.” – написав Тарас Батенко у Фейсбук.

Нагадаємо, що 18 липня 2017 року в селищі Поморяни відбулася робоча нарада під керівництвом директора Департаменту архітектури Львівської ОДА Оксани Ткачук.