Важливо чути і тебе почують

У Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області поділились своєю успішною історією: Важливо чути і тебе почують!

“21 червня 2018 року у пологовому відділенні Радехівської центральної районної лікарні Львівської області до працівників Радехівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області звернулася молода мама із бажанням зареєструвати свою новонароджену дівчинку, однак ніяк не могла визначитися із ім’ям дитини, але втрачати можливість отримати документи, без звернення у відповідні державні органи самостійно, не хотіла. На що працівники відділу відповіли, що готові допомогти. На щастя, всі документи були у матусі із собою, тому труднощів не виникло, та й в процесі реєстрації все вирішилося з ім’ям.
Разом із тим, працівники відділу ДРАЦС, здійснюючи державну реєстрацію народження, поінформували молоду маму про необхідність протягом трьох місяців зареєструвати місце проживання новонародженої дитини, і, посилаючись на проекти Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтв про народження та реєстрації місця проживання у закладах охорони здоров’я, запропонували допомогти і у цьому.
Молода мама була дуже рада такій можливості: отримати всі необхідні документи без особливих зусиль. Адже зробити це із маленькою дитиною надто важко. Ще й зважаючи на те, що місце проживання жінки з чоловіком зареєстровано у різних населених пунктах, потрібно було б відвідати дві сільські ради, отримати довідку про те, що дитина не зареєстрована за місцем проживання одного із батьків, та подати документи у виконавчий комітет сільської ради за бажаним місцем реєстрації. Тому, на нашу пропозицію батьки з радістю погодилися.
Маючи на меті допомогти молодим та щасливим батькам, посадові особи сільських рад оперативно спрацювали із працівниками Радехівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, що дозволило зібрати всі необхідні документи, зареєструвати народження у відділі та отримати довідку із виконавчого комітету сільської ради про реєстрацію місця проживання немовляти протягом одного дня, а це було дуже важливим, оскільки виписка із пологового була запланована вже на наступний день.
Таким чином, вдалося потішити молоду пару, вручивши їм свідоцтво про народження і довідку про реєстрацію місця проживання їхньої дівчинки ще до виписки із пологового будинку. Батьки були надзвичайно раді, оскільки це час у їхньому житті, коли важливою є кожна хвилина проведена із сім’єю, тому так не хочеться, витрачати на будь-які інші речі, які хоч і є дуже важливими.” – повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

«Знай своє право на землю»: Заміна земельного сертифіката

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області продовжує розповідати вам про права на землю. Сьогодні ви дізнаєтеся про заміну земельного сертифіката на державний акт на право власності на земельну ділянку. Кожен власник земельного паю має знати, що реальним власником він стане тільки тоді, коли це право буде зареєстроване. Основним документом, […]