Вашої допомоги потребує Михайло Кмиць

Вашої допомоги потребує молодий хлопець Кмиць Михайло (1995 р.н.) із села Вороняки, Золочівського району, Львівської області.

Михайлу провели оперативне втручання по вшиванню нової фістули в руку, щоб проводити процедуру гемодіалізу. Попередні фістули не працювали.

Вже 4 роки Михайло змушений проходити тричі на тиждень гемодіаліз (штучне очищення крові яке триває по 4 години).

“За весь цей час я повинен приймати багато ліків, щоб підтримувати своє здоров’я, але на жаль моє здоров’я погіршилося на ногах появилися нарости ходити не можу, гемоглобін низький, а підняти важко, також виявили подагру, постійна боротьба із тиском, маю страшні болі рук, ніг та хребта. Також потрібно буде здати пункцію коліна, скоріш за все потрібне буде хірургічне втручання в коліна.
Кожних три місяці я змушений їздити в Білорусь здавати аналізи на антитіла та аналізи за якими назначають лікування це також за власні кошти. Вони сказали, що я не готовий, стан значно погіршився, що треба їхати до них і ще раз пройти повне обстеження і лікування.
Але на жаль в нас таких коштів немає. Окрім гемодіалізу мені потрібні ліки, які коштують дорого. Якщо є волонтери, люди, фонди які можуть мені допомогти, як фінансово так із ліками, я буду дуже вдячний… (від калію, аденурік, ранвела, фізіотенс 4, гепарин та мазь гепаринова, епобіокрин, медрол 16, від паратгормон, обезболюючі та протизапальні) Щиро дякую.
Я мрію, як найшвидше зробити пересадку і повернутися до повноцінного життя. Адже мені лише 24 роки, а уже прикутий до лікарні та ліжка. Я змушений ще раз до Вас звертатися про допомогу. Мама офіційний наглядач за мною і отримує 32 грн в місяць. Батько інвалід, та на жаль здоров’я погіршилось.
Я щиро Вам дякую за любу допомогу!!!”, – повідомляє Михайло Кмиць.

Кошти на лікування можна перерахувати на карту у Приватбанк:
4149 4991 4028 6921 (Кмиць Михайло)
Телефон: 067-29-84-529 – Наталія (мама).

Уклінно просимо посприяти у наданні матеріальної допомоги Михайлу Кмицю.

Next Post

Проводяться роботи по вулиці Кривоноса у Золочеві (відео)

Станом на 28 квітня 2020 року проводяться ремонтні роботи по вулиці М. Кривоноса у м. Золочів. Рух автомобілів тимчасово обмежено. Нагадаємо, що досі не завершено ремонт площі Вічевої, яку розпочато ще у жовтні 2017 року. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів