В пам’ять Борису Возницькому у Золочівському замку відбудеться презентація картини Мартино Альтомонте

На Львівщині пройдуть дні вшанування пам’яті Героя України Бориса Григоровича Возницького, – про це повідомило управління культури Львівської облдержадміністрації.
Зокрема, 28 червня,  о 12 год., в Золочівському замку відбедеться  презентація картини Мартино Альтомонте «Битва під Парканами».Після цього в Олеському замку відбудеться презентація картини Мартино Альтомонте «Битва під Віднем».
30 червня відкриється  виставка портретів та фотоматеріалів, присвячених життю та діяльності Б.Г. Возницького у приміщенні Львівської національної галереї мистецтв.1 липня відбудеться літургія у Катедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці, а на Личаківському кладовищі буде відслужена панахида.

Залишити відповідь

Next Post

Ознайомилися з ходом робіт на будівництві школи у селі Вороняки

26 червня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу зустріч з керівниками підрядних організацій на будівництві школи у с. Вороняки та ознайомився з ходом виконання будівельних робіт. На даний час на будівництві школи працюють 45 робітників. Нагадаємо, що нову школу в селі Вороняки планується  ввести в експлуатацію в […]