В Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів провели «Весняну толоку з озеленення та благоустрою»

В Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів 31 березня 2014 року була проведена «Весняна толока з озеленення та благоустрою».
Працівники Центру організували масове прибирання території після зимового періоду. Толока продовжилася озелененням території до якої долучилися діти, які проходять соціальну реабілітацію в Центрі. Під час озеленення діти мали можливість з допомогою дорослого посадити ялинку, дізнатися більше про природу та її роль в житті людини.
Висловлюємо щиру подяку Білокамінському лісництву ДП Золочівського лісового господарства Круть Руслану та Яворському Ярославу за наданий посадковий матеріал для озеленення території у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Ірина Кучер

Залишити відповідь

Next Post

ЦВК зареєструвала 23 кандидати у президенти

Центральна виборча комісія 3 квітня завершила реєстрацію кандидатів у президенти України. Загалом до ЦВК надійшло 46 заявок на реєстрацію кандидатом в президенти України, 23 з яких відхилили. Серед основних причин відмови в реєстрації називається невідповідність необхідних та наданих документів  а також невнесення грошової застави в обсязі 2,5 млн грн. Таким […]