В Золочівському районі забезпечено в повному обсязі виплату пенсій

pensjneУправлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі забезпечено в повному обсязі виплату пенсій і грошової допомоги в районі за січень – листопад 2014 року в законодавчо визначений термін. Загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати склала 273 млн. 773 тис. гривень, що на 10 млн. 872 тис. гривень перевищує показники відповідного періоду минулого року. Про це “Золочів.нет” повідомили в Управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі.
Забезпечення виплат здійснювалось за рахунок надходжень із законодавчо визначених джерел доходів.
Щомісячно фінансування виплати пенсій та грошової допомоги проводилось з урахуванням графіка поденного фінансування пенсійних виплат.


Залишити відповідь

Next Post

Зміни в оподаткуванні ПДВ – за «круглим столом»

В Золочівській ОДПІ відбулося засідання «круглого столу» за участі представників малого, середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції з питань наповнення дохідної частини державного, місцевих бюджетів та змін у податковому законодавстві. Начальник податкової інспекції Ольга Первухіна зазначила, що сьогодні фіскальна служба відкрита до діалогу, законодавчих та системних змін, які сприятимуть як […]