В Золочівській районній асоціації інвалідів відбулась зустріч членів асоціації з працівниками управління Пенсійного Фонду

inv3 липня 2015 року в Золочівській районній асоціації інвалідів відбулась зустріч членів асоціації з працівниками управління Пенсійного Фонду України в Золочівському районі.

Зустріч була організована головою Золочівської районної асоціації інвалідів М.М. Семенчук. На зустрічі були присутні 51 член Асоціації.
Питання пенсійного забезпечення громадян, зміни у солідарній системі висвітлила у своєму виступі заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Гаврачинська Н.В.
Виступаюча проінформувала присутніх про механізм оподаткування пенсій та стягнення військового збору з пенсій, розмір яких перевищує три мінімальні заробітні плати; про обмеження виплати пенсій особам, які продовжують працювати на посадах за спеціальними законами, та про інші зміни в законодавстві України, які набули чинності у 2015 році.
Наталія Гаврачинська роз’яснила порядок призначення та виплати пенсій по інвалідності. Також присутніх було ознайомлено з тезами проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».
Присутніми були поставлені ряд запитань, зокрема: щодо порядку обчислення стажу, визначення розміру пенсії інвалідам 1 групи по зору, права на перевід із пенсії по інвалідності на пенсію в разі втрати годувальника, виплати надбавки дітям війни та інші. На всі поставлені питання присутні отримали вичерпні відповіді від працівників управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, в межах компетенції.
В ході розмови учасниками зібрання було висловлено побажання щодо необхідності законодавчого збільшення розмірів пенсій, в тому числі, пенсій по інвалідності. Адже за останній період суттєво зросли ціни на продукти, ліки та комунальні послуги, в той час як розмір пенсій практично не збільшується. Працівники управління Пенсійного фонду України повідомили, що Урядом України заплановано чергові перерахунки розміру пенсій у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 01.12.2015 року.
Завершення зустрічі проходило у формі діалогу, обміну думками та пропозицій щодо вирішення наболілих проблем, подальшої співпраці та інформаційної допомоги з боку спеціалістів управління, а також було висловлено слова вдячності за розуміння проблем людей з обмеженими можливостями.
Необхідно зазначити, що між Золочівської районною асоціацією інвалідів та управлінням Пенсійного фонду вже давно налагоджено тісну співпрацю, а такі зустрічі вже стали традиційними.

Начальник управління І.Питльована


Залишити відповідь

Next Post

Держпідприємство має заплатити коханці Януковича 18 мільйонів за покращення санаторію

ДП «УкрНТІ «Промтехнологія» має сплатити ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» компенсацію за проведення капітального ремонту в дитячому санаторії в селі Циблі Київської області на суму 17, 92 млн грн. Про це йдеться в постанові Київського апеляційного господарського суду, інформують “Наші гроші”. У вересні 2010 року ЗАТ «Дитячий оздоровчий […]