В Золочівській РДА відбулася нарада…

Сьогодні, 14 червня 2011 року, голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів інших структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих служб району. Під час наради було обговорено питання:

  • підготовка до опалювального сезону 2011-2012 року;
  • розрахунки за газ, електричну та теплову енергію;
  • ремонт доріг;
  • благоустрій території міста і населених пунктів району;
  • ефективність роботи комунальних служб району;
  • про погашення заборгованості із виплати заробітної плати;
  • підготовка до святкування 200-річчя від Дня народження М. Шашкевича та інші.

За підсумками наради дано конкретні доручення керівникам відділів, управлінь райдержадміністрації та окремим службам району про виконання яких доповісти на наступній нараді 20 червня 2011 року.

А також, сьогодні,  голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками дорожніх служб та лісового господарства з  питання облаштування території на Білій горі у селі Підлисся Золочівського району.

Ярославом Окрепким сьогодні ще було   проведено позачергове засідання Колегії райдержадміністрації, де розглядалося питання про внесення змін до рішення сесії районної ради від 5 січня 2011 року № 22 “Про районний бюджет Золочівського району на 2011 рік”.

Залишити відповідь

Next Post

Торгівля Золочівщини

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність в роздрібній торгівлі та ресторанному господарстві за 2010 рік склав 134,7 млн. грн., що на 15,3% більше, ніж у 2009 році. Індекс фізичного обсягу роздрібного товарообороту за 2010 рік склав 101,4%. Обсяг роздрібного товарообороту на одну особу склав 1916,7 грн., що становить 115,7 […]